п’ятниця, 09 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Проект проти булінгу стартував на Донеччині

Новини , Суспільство , Освіта

Проект проти булінгу стартував на Донеччині

views127

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

За підтримки громадської організації «Азовський Патріот» працівники ювенальної превенції поліції Донеччини започаткували інформаційну платформу «Діти плюс поліція дорівнює безпека та мир». Така програма допоможе підліткам захиститися від булінгу.

Відділ комунікації поліції Донецької області повідомив, що до створеного проекту першими долучились учні освітніх закладів на лінії розмежування. Це школи міст Маріуполя, Красногорівки та Мар’їнки.

Школярі вже дізналися від поліцейських про види булінгу і як вони проявляються (словами, фізично, соціально, через інтернетмережу). Працівники поліції дали поради, як захиститися від знущань, нагадавши, що перший і головний крок при цьому – повідомити про булінг дорослим.

Катерина Шнейдер – начальниця відділу ювенальної превенції поліції Донецької області зазначила, що не кожна дитина зможе говорити про булінг відкрито, особливо, коли вона є його жертвою. Але замовчувати проблему не можна, бо це призводить до трагічних наслідків. Поліцейські закликали підлітків відразу звертатися по допомогу. Відзначили працівники поліції й те, що свідки булінгу теж повинні відразу реагувати на події повідомленням про це дорослим, батькам, працівникам освіти, правоохоронцям, тощо.

Працівники поліції нагадали школярам, що за скоєння булінгу є адміністративна відповідальність неповнолітніх, воно передбачене ст. 173-4 Кодексу України. Якщо про ситуацію булінгу не було повідомлено, для керівника освітнього закладу передбачено санкції.

Створенню проекту сприяла підтримка Європейського Союзу та урядів Данії, Швеції та Швейцарії в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі