вівторок, 28 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Продаж марки «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!» запускають в Україні

Андрій Кущенко


Суспільство

Продаж марки «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!» запускають в Україні

views1030

23.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

"Укрпошта" запускає у продаж марку "Русскій воєнний корабль … ВСЬО!". У понедилок з 14.00 її можна буде придбати у 1500 відділеннях пошти.

Про це повідомив генеральний директор компанії "Укрпошта" Ігор Смілянський в ефірі інформаційного телемарафону.

"День обраний не випадково, тому що саме завтра в Україні відзначатимуть День морської піхоти. Крім того, завтра рівно 40 днів, як потонув крейсер "Москва" . Тому, нам здалося, що це дуже символічно, так відсвяткувати",- зауважив Смілянський.

За його словами марка "Русскій воєнний корабль … ВСЬО!" випускається тиражем 5 млн. екземплярів та буде реалізовуватись у 1500 відділеннях "Укрпошти".

"Тільки на перший тиждень ми надаємо відділенням пошти 1 млн примірників і потім будемо ще додавати. Також, відкриється 5 інтернет- майданчиків, де можна буде придбати марку, включно з двома міжнародними",- сказав Смілянський.

Генеральний директор компанії "Укрпошта" зазначив, що за результатами всеукраїнського голосування, пошта відразу починає роботу над маркою "Доброго вечора, ми з України".

"Проголосувало 650 тис. людей і переможцем стала тема "Доброго вечора, ми з України", друге місце за темою "Песик Патрон з ДСНС",- поінформував Смілянський.

Генеральний директор компанії "Укрпошта" анонсував, що крім цього розпочнеться робота над наступною маркою, яка буде присвячена переможцю музичного конкурсу "Євробачення-2022".

"Це буде третя марка з "Євробаченням", була з Русланою та з Джамалою, тепер буде з Kalush Orchestra",- сказав Смілянський.