вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Пробне ЗНО можна пройти онлайн

Суспільство , Освіта

Пробне ЗНО можна пройти онлайн

views167

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Заплановане та скасоване сьогодні Кабінетом Міністрів пробне ЗНО можна пройти вдома, скориставшись інтернетом. Тестування відбудеться 15 та 17 червня.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.  

У центрі звернулися до абітурієнтів з проханням не приходити на пункти проведення ЗНО та попередити інших.

«Ми просимо вас 15 червня і 17 червня не приходити на пункти проведення пробного ЗНО, окрім відповідальних за пункти та їхніх помічників, а також повідомити про це усім вашим друзям, знайомим, колегам, хто, можливо, також мав би прийти до нас у цей понеділок. … З огляду на ситуацію, що склалася, ми пропонуємо учасникам пройти тестування вдома», – йдеться в повідомленні.

Як пройти ЗНО онлайн?

Щоб пройти пробне ЗНО вдома, потрібно 15 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури. Після цього виконати завдання тестового зошита, і внести відповіді до сервісу визначення результатів до 19 червня.

17 червня об 11:00 також потрібно зайти на свою інформаційну сторінку, завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який було обрано для проходження пробного ЗНО. Виконати завдання тестового зошита і до 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів.

Сервіс визначення результатів працюватиме з 11:00 17 червня до 18:00 19 червня.

Зазначається також, що тестові зошити знаходяться на пунктах проведення пробного ЗНО, а інформацію про можливість отримання цих зошитів можна отримати в своїх особистих кабінетах учасників.

Ознайомитися з процедурою проведення пробного ЗНО можете за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=rFVrxwEHlLs

В Українському центрі оцінювання якості освіти заявили, що пункти для пробного ЗНО були підготовлені з для безпечного проходження тестів.

«Ми виконали всі вимоги щодо створення безпечного середовища, які поставило перед нами суспільство. Немає сумнівів у тому, що пункти проведення пробного ЗНО були б безпечними для учасників тестування та педагогів», – йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі