субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Про обшуки та затримання в Криму Україна повідомить на сесії ООН

Політика

Про обшуки та затримання в Криму Україна повідомить на сесії ООН

views68

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

МЗС України оприлюднило свій протест щодо незаконних обшуків та затримань кримчан, які були здійснені окупаційною владою РФ з політичних мотивів. Поточне питання українська сторона має намір винести на розгляд чергової сесії Генеральної Асамблеї ООН 23 лютого цього року.

Таку інформацію надала прес-служба Міністерства закордонних справ України.

«Ці дії в черговий раз свідчать про повне ігнорування Москвою основоположних норм міжнародного гуманітарного права, своїх зобов’язань як держави-окупанта, готовність до використання незаконних силових методів для придушення політичного і релігійного інакомислення та блокування правозахисної діяльності на тимчасово окупованій українській території» — зазначила заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова.

У відомстві переконані, що політичні репресії, які неодноразово вчинялись окупаційною владою Росії проти кримськотатарського народу повністю порушують міжнародні конвенції та є прямим знехтуванням прав людини.  

Також МЗС закликають міжнародну спільноту надати належну оцінку незаконним діям Російської Федерації на тимчасово окупованому півострові.

Нагадаємо, що в ніч на 17 лютого російські силовики здійснили обшуки будинків кримчан Абдулборі Махамадамінова, Азамата Еюпова, Тимура Ялкабова, Ібрагімова Ернеста, Олега Федорова, Ленура Сейдаметова і Яшара Шихаметова. Серед них є активісти організацій «Кримська солідарність» та «Кримське дитинство», що свідчить про політичний характер репресій проти жителів АРК.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі