понеділок, 05 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Привид» з 2014 року: у частково окупованому Лимані з’явився терорист Пономарьов

Олександр Слов'янець


Російська агресія

«Привид» з 2014 року: у частково окупованому Лимані з’явився терорист Пономарьов

views2124

28.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

Терорист В’ячеслав Пономарьов, мешканець Слов’янська, який себе називав «народним мером» з’явився в окупованій частині Лиману.

Відео з ним опублікував один з російських пропагандистських телеграм каналів.

Пономарьов зафіксований у приміщенні Лиманської міської ради. Каже, що збирається у Слов’янськ.

Пономарьов відомий тим, що брав участь у захопленні Слов’янська 12 квітня 2014 року. Він причетний до катування та  вбивства українських патріотів Володимира Рибака, Юрія Дяковського та Юрія Поправки. Також він звертався до Путіна з проханням ввести війська на терирорію України у 2014 році.

За допомогою місцевих депутатів став «головою виконкому» Слов’янська. Він сам, а також російська пропаганда називала Пономарьова «народним мером».

Під час окупації Слов’янська у нього був конфлікт з іншим терористом, громадянином РФ Ігорем Гіркіним. Саме Гіркін керував військовим угрупуванням у Слов’янську. Гіркін навіть арештував «народного мера» за випадки мародерства зі сторони Пономарьова.

В ніч на 5 липня 2014 року В’ячеслав Пономарьов втік до Донецька разом з іншими російськими найманцями. Потім, чогось не став залишатися у так званій «ДНР» і поїхав до Росії. За деякими даними він був десь у Москві або Підмосков'ї.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі