четвер, 11 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Прикордонники затримали ухилянтів та їхнього переправника на Закарпатті

Андрій Кущенко


Події

Прикордонники затримали ухилянтів та їхнього переправника на Закарпатті

views494

21.06.2022

Подiлитися у соц.мережах

На Закарпатті військовослужбовці Мукачівського прикордонного загону спільно зі співробітниками Нацполіції припинили спробу незаконного перетину кордону групою чоловіків призовного віку.

У ході перевірки наданої оперативниками загону інформації, за 100 метрів від кордону прикордонний наряд відділу «Лужанка» затримав двох військовозобов’язаних громадян України, які мали намір незаконно потрапити до Угорщини. 

Про затримання прикордонники сповістили сусідні підрозділи та співробітників Нацполіції. 

У результаті подальших пошукових заходів, охоронці кордону спільно з поліціянтами виявили та затримали ще п’ятьох чоловіків.

На усіх затриманих склали протоколи про вчинені ними адмінправопорушення. Крім того, правоохоронці з’ясували, що один із затриманих є переправником решти осіб. 46-річний чоловік пообіцяв своїм «клієнтам» за грошову винагороду організувати безперешкодний перетин кордону.

Щодо виявлення ознак злочину,  передбаченого ст.332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України», було направлено повідомлення до Берегівського РВП ГУ Нацпполіції у Закарпатській області.

Загалом тільки за останній тиждень прикордонники Мукачівського та Чопського загонів виявили та затримали 76 громадянин України, які намагались незаконно перетнути кордон. Так, 45 чоловіків спробували перетнути кордон поза пунктами пропуску, ще 31 під час перетину кордону в пунктах пропуску надали для перевірки підроблені довідки та посвідчення військовозобов’язаних, а також паспортні документи, які не давали їм права на перетин кордону.