п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Пригожин посягнув на головну «скрєпу» росіян

Олександр Слов'янець


Курйози

Пригожин посягнув на головну «скрєпу» росіян

views774

23.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

Колишній злочинець, а нині керівник ПВК «Вагнер» Євген Пригожин, під час спілкування зі своїми найманцями, вирішив порівняти бої за маленький Соледар з боями за Сталінград під час Другої світової війни.

Показово, що це його порівняння почали цитувати російські пропагандистські ресурси, тим самим принижуючи важливість Сталінградської битви.   

Пригожин сказав, що «Сталінград відпочиває». Тим самим очільник ПВК «Вагнер» намагається у медійному полі довести власну ефективність та власну значущість.  

Начальник найманців вважає, що бої за місто Соледар в якому проживало близько 10 тис. людей – це бої, які переважають стратегічну битву під Сталінградом.        

Пригожин нібито обіцяв Путіну, що візьму Бахмут, щоб показати російським генералам, як треба воювати. В результаті з Бахмутом у найманців поки нічого не вийшло. Тому він змушений був  перемикнутися на невеличке місто Соледар. Це місто окупанти повністю знищили та тільки після цього взяли його під  контроль.  Тобто під контролем окупантів наразі лише руїни. І більш того, територія того, що залишилося від цього населеного пункту під вогневим контролем ЗСУ.

Ніякого стратегічного значення Соледар не має. Це лише один з населених пунктів, який  було повні знищено в результаті російської агресії.   

Нагадаємо, що російська пропаганда вже побачила танки «Леопард» в Україні та знищує «Бредлі».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі