четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Прямий діалог з «Л/ДНР» та зміни в Конституції – Путін може відмовитися від зустрічі у квітні

За кордоном , Новини

Прямий діалог з «Л/ДНР» та зміни в Конституції – Путін може відмовитися від зустрічі у квітні

views85

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Президент Росії Володимир Путін під час пресконференції 19 грудня заявив про необхідність прямого діалогу України з «Л/ДНР», відмовився давати характеристику Володимиру Зеленському, проте в черговий раз порівняв уряд з колишнім керівництвом.

«Мене насторожила заява Володимира Зеленського вже після зустрічі в Парижі про те, що можна їх («Мінські домовленості» ­– ред.) переглянути. Якщо це зробити, ситуація зайде в глухий кут. Ключ до «угод» – закон про особливий статус Донбасу, який  повинен бути в Конституції. Ні колишнє українське керівництво, ні чинне цього робити не хочуть. Потрібен прямий діалог – цього немає», – заявив президент Росії, яка говорить, що не має відношення до військового конфлікту в Україні.

Крім того, російський президент називає помилкою небажання української влади розвести сили по всій лінії зіткнення в Україні.

«Силові спроби вирішити проблему Донбасу не приведуть до результату. На Донбасі живуть горді люди», – заявив ініціатор російсько-української війни.

Крім того, президент Росії в черговий раз заявив, що «їх там немає».

«Там проведені вибори були… У мінських угодах є вказівка ​​на те, що є правом цих республік. Там є пункт, який говорить про виведення найманців, іноземних військ і закриття кордону, але там немає іноземних військ, там є місцеві сили, вони складаються з місцевих», – стандартно заявив Путін

Також Путін заявив, що лише у разі, якщо вони побачать «позитивні зміни», може відбутися чергова зустріч у «нормандському форматі» у квітні 2020 року.  

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі