субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Президентка Естонії: війна на Донбасі не може закінчитись ціною суверенітету України

За кордоном , Новини , Російська агресія

Президентка Естонії: війна на Донбасі не може закінчитись ціною суверенітету України

views105

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Лідерка Естонії Керсті Кальюлайд застерегла Україну, що за завершення військових дій на Донбасі вона не повинна жертвувати своїм суверенітетом. Про це повідомляють в прес-службі президента.

Під час прес-конференції з українським президентом Володимиром Зеленським Кальюлайд відзначила, що Україна та міжнародна спільнота повинні вирішити питання завершення війни на Донбасі. А нещодавній взаємний обмін політв’язнів може стати «суттєвим кроком на шляху до цього».

«Проте це не має відбутися коштом українського суверенітету», ― підкреслила президентка Естонії.

Володимир Зеленський висловив вдячність колезі за всебічну підтримку та повідомив про свій намір відвідати Естонію з офіційним візитом у жовтні цього року.

«Питання виборчого процесу на тимчасово окупованій території України обговорюватиметься тільки після виконання ряду умов, однією з яких є виведення військ РФ», ―  заявив український лідер.

Нагадаємо. Вадим Пристайко вчора, 13 вересня, заявив про підготовку до виборів на окупованій частині Донбасу, до Ради подано законопроєкт про амністію, а Володимир Зеленський анонсував розведення військ в Золотом, Петрівському, а згодом по всій лінії зіткнення. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі