середа, 31 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Президент запропонував свій варіант нормандських переговорів

Політика

Президент запропонував свій варіант нормандських переговорів

views89

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Президент України Зеленський заявив, що готовий зустрітися з кожним із лідерів «нормандської четвірки» окремо в разі, якщо їх саміт не відбудеться. Про це повідомляє суспільно-правовий портал «Ракурс».

Відкриваючи форум «Україна 30. Культура. Медіа. Туризм», Зеленський заявив, що саміт «нормандської четвірки» є ефективним вирішенням проблеми загострення на Донбасі.

«У будь-якому випадку готується нормандська зустріч, вона має відбутися. Не буде зустрічі в нормандському форматі – я знайду формат, коли зустрінуся з кожним з лідерів нормандської четвірки. Як кажуть, якщо гора не йде до Магомета … Нічого страшного, зустрінуся з кожним з них окремо», – сказав Володимир Зеленський.

Згідно з повідомленням порталу, Президент нагадав, що на фронті почалося загострення після рішення РНБО про закриття трьох проросійських телеканалів і введення санкцій проти Віктора Медведчука і Тараса Козака.

У той же час переговори в «нормандському» форматі не зробили суттєвого впливу на врегулювання збройного конфлікту на сході України, а за час, що минув з моменту останньої зустрічі лідерів четвірки, Україна втратила понад 50 військових, відзначається в повідомленні.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі