понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Президент утворив тимчасову робочу групу з питань реформування системи охорони здоров’я

Новини

Президент утворив тимчасову робочу групу з питань реформування системи охорони здоров’я

views71

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Президент України Володимир Зеленський утворив тимчасову робочу групу з питань реформування системи охорони здоров’я, яка має вже до 1 березня 2020 року зробити аналіз перебігу реформування системи охорони здоров’я України.

Інформація про відповідний указ № 55/2020 з’явилася на офіційному сайті президента.

«У документі зазначається, що робоча група має до 1 березня 2020 року проаналізувати перебіг реформування системи охорони здоров’я України. Зокрема, щодо реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для первинної допомоги та готовності закладів охорони здоров’я до реалізації цих же гарантій для інших видів меддопомоги», – йдеться у повідомленні.

Після отримання результатів робоча група повинна запропонувати подальші кроки реформування медицини України. Зокрема, мова йде про фінансування, удосконалення систем підготовки та розвитку медичних працівників, наукового супроводу системи охорони, а також пропозиції щодо підняття рівня заробітної плати медпрацівникам.

Зазначається, що робоча група має право взаємодіяти з іншими допоміжними органами та службами, (державні, місцеві, заклади вищої освіти, громадські об’єднання, підприємства), запитувати в них та одержувати від них необхідну інформацію, документи й матеріали. Також група має право запрошувати експертів та представників вищеназваних закладів на свої засідання.

Керівником робочої групи став голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі