середа, 25 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Президент України Володимир Зеленський переходить в режим онлайн

COVID-19 , Політика

Президент України Володимир Зеленський переходить в режим онлайн

views52

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Президент України Володимир Зеленський переходить на особливий режим роботи і буде працювати онлайн. Бачитися особисто буде з кількома помічниками та охороною. Це пов’язано з виявленням COVID-19 у його дружини Олени. Водночас результат тесту на коронавірус самого Зеленського негативний.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента. 

У повідомленні йдеться, що стан здоров’я Зеленського дозволяє йому виконувати службові обов’язки.

«Ситуації самоізоляції та карантину в Конституції України передбачені не були. Саме тому ухвалено спеціальний протокол режиму роботи Президента, який відповідає як нормам чинного законодавства, так і санітарно-епідеміологічним вимогам», – йдеться в повідомленні.

Наголошується також, що президент щодня проходить тестування методами ІФА та ПЛР та медогляди.

«Він обмежує коло фізичного спілкування, переводить наради в онлайн-режим. Очні зустрічі, які передбачають особисте спілкування з главою держави на найближчі дні виключаються», – йдеться в повідомленні.

Вказується також, що глава держави не братиме участь у масових заходах. Скасовуються також всі його робочі поїздки за межі Києва.

Відтепер Зеленський буде тимчасово спілкуватися лише з охороною та найближчими помічниками.

«Винятки з цього протоколу можливі тільки у разі виникнення надзвичайної ситуації, що вимагає негайного реагування з боку Глави держави відповідно до його конституційних повноважень», – йдеться в повідомленні.