вівторок, 05 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Президент: Сьогодні я знову бачив рішучі обличчя наших військових

Суспільство

Президент: Сьогодні я знову бачив рішучі обличчя наших військових

views54

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Сьогодні, 23 серпня, у День Державного Прапора України та напередодні Дня Незалежності, президент Зеленський розповів про сильну націю, сильний народ і президентів. Окремо згадав військових та «обличчя людей, які точно ніколи не віддадуть ні шматочка нашої землі».

Про це йдеться у повідомленні, яке опубліковано на Фейсбук-сторінці президента Зеленського. 

Глава держави у святкові дні почав із політики та конфліктів і заявив, що у ці дні немає місця «остогидлому медійному з’ясуванню, хто краще або гірше». І неважливо, який «вигляд ти матимеш в очах своїх прихильників і як можна буде спровокувати політичних суперників» та не потрібно «рахувати відсотки рейтингів і кількість публікацій у популярних виданнях».

«Завжди був упевнений у тому, що у справді сильної нації обов’язково є дні, коли немає місця традиційній конфліктній політиці. Цьому остогидлому медійному з’ясуванню, хто краще або гірше розуміє філософію держуправління і хто «правильно любить країну» перед мікрофоном і телекамерами»… Коли начебто звичайний день дійсно стає справжнім днем всієї країни», – йдеться в повідомленні.

Він зазначив, що у сильних націй такі дні є. І в Україні також.

«У сильних націй такі дні – дні справжнього, не показного єднання – є. Є такі дні і в нас… День прапора, за яким іде День нашої святої Незалежності. Основа всього. Те, з чого починається усвідомлення, заради чого ми живемо, будуємо нове, ламаємо старе й неефективне, проходимо через численні страждання, падаємо і знову встаємо. Щоб наполегливо йти вперед», – йдеться в повідомленні.

Президент підкреслив, що потрібно усвідомити, «заради чого вмирають наші герої й заради чого живуть їхні нащадки».

«Усвідомлення того, заради чого вмирають наші герої й заради чого живуть їхні нащадки. Це і є ті самі «дні сильних», коли потрібно просто стати поруч і відкрито подивитися навколо. Щоб усвідомити нарешті просту істину: ми дійсно сильна нація, сильна країна, сильний народ. Який точно вже довів світу все це. І який точно має право», – наголосив він.

Зеленський також додав, що побачив рішучі обличчя українських військових.

«Сьогодні я знову бачив рішучі обличчя наших військових. Без пафосу. Зосереджені, вольові, розумні. Обличчя людей, які точно ніколи не віддадуть ні шматочка нашої землі», – сказав він.

Чинний глава держави повідомив, що запросив колишніх президентів України і висловив сподівання, що кожен з них і він у тому числі «по-своєму цінує й любить свою країну». І що кожен «десь у серці відчуває, що не дозволить розірвати країну».

«Сьогодні поруч зі мною на «лінійці честі та пам’яті» стояли також усі президенти України, яких я запросив. Стояли для того, на мою думку, щоб разом усвідомити, яку країну ми побудували. Не сумніваюся, що кожен з нас, з президентів, напевно, по-своєму цінує й любить свою країну. Цінує те, що він сам зробив для неї. Розуміє те, що хоче зробити наступний Президент. І десь у серці відчуває, що кожен з нас ніколи не дозволить розірвати її заради швидкоплинних політичних цілей», – йдеться у повідомленні.

Зеленський підкреслив, що все минає і залишається тільки вічне.

«Вічне – це Україна, в якій від кожного з нас є дуже вагома частинка щирої любові».