середа, 28 липня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Президент підписав закон про доступ Червоного Хреста до ув’язнених

Новини , Право , Україна

Президент підписав закон про доступ Червоного Хреста до ув’язнених

views8

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Президент України Володимир Зеленський підписав закон №372-IX «Про внесення змін до закону «Про попереднє ув’язнення» щодо забезпечення безперешкодного доступу представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста до осіб, взятих під варту».

Відповідне повідомлення з’явилося на сайті Офісу президента.

Згідно з законом, спрощується доступ представників Червоного хреста до ув’язнених. Закон набуває чинності з наступного дня після його опублікування.

«Підписаний президентом закон доповнює статтю 12 закону «Про попереднє ув’язнення» новою частиною, згідно з якою адміністрація місця попереднього ув’язнення надає представникам Міжнародного комітету Червоного Хреста побачення з узятими під варту особами безперешкодно, без обмеження кількості таких побачень та їх тривалості, у випадках та згідно з умовами Женевських конвенцій 1949 року про захист жертв війни повідомленням слідчого або суду, які здійснюють кримінальне провадження», – повідомляє Офіс президента.

Зазначається, що представники Червоного Хреста можуть зустрічатися з особами, які знаходяться під вартою, у вільний від виконання слідчих дій і проведення судових засідань час.

Коментарi (0)