понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Президент підписав закон про допуск іноземних військових в Україну для проведення навчань

Політика

Президент підписав закон про допуск іноземних військових в Україну для проведення навчань

views68

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Президент України Володимир Зеленський затвердив закон що допускає підрозділи збройних сил іноземних держав на територію України для участі в цьогорічних міжнаціональних навчаннях з військової підготовки.

Про це повідомила пресслужба Офісу Президента.

«Ухвалення цього документа зумовлене необхідністю виконання процедур, передбачених Конституцією України, щодо схвалення рішення глави держави про допуск підрозділів інших держав на територію України», – повідомили на сайті Президента.

За оприлюдненою інформацією, в Україні у рамках восьми запланованих на цей рік багатонаціональних навчань, візьмуть участь близько двадцяти однієї тисячі українських та одинадцять тисяч іноземних військовослужбовців. Зокрема, передбачається проведення українсько-американських навчань «Репід Трайдент-2021» та «Сі Бриз-2021», українсько-британських – «Козак Мейс-2021» та «Воріер Вотчер-2021», українсько-румунських – «Ріверайн-2021» також, українсько-польських «Три мечі-2021» та «Сільвер Сейбер-2021».

Крім того, у документі є план участі військовослужбовців України у рамках багатонаціональних навчань військової підготовки, на територіях інших держав, таких як Грузія та країни НАТО.

Нагадаємо, що 26 січня цього року депутати Верховної Ради України ухвалили цей закон.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі