понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Президент України присвоїв звання «Героя України» військовослужбовцю, який  загинув у Донецькому аеропорту

Російська агресія , Суспільство , Події

Президент України присвоїв звання «Героя України» військовослужбовцю, який загинув у Донецькому аеропорту

views348

08.12.2021

Подiлитися у соц.мережах

Президент України Володимир Зеленський указом №620/2021 присвоїв звання Героя України військовослужбовцю ЗСУ Полицяку Петру, який загинув під час захисту Донецького аеропорту.

«За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, постановляю:

Присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» ПОЛИЦЯКУ Петру Петровичу — солдату (посмертно)», ‒ йдеться у документі.

Петро Полицяк народився у місті Дубно на Рівненщині, проходив військову службу у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади у Львові.

З 2014 року брав участь у АТО, зокрема у боях за Донецький аеропорт. У січні 2015-го року виніс тяжкопораненого побратима за межі аеропорту, допомагав транспортувати поранених.

Прикриваючи поранених, воїн відбивав атаки ворога з кулемета та сам отримав поранення, але відмовився від евакуації на останньому транспортері.

Петро Полицяк до останнього захищав новий термінал Донецького аеропорту. Загинув воїн 20 січня 2015 року у віці 22 років під завалами плит після другого підриву терміналу, вчиненого російськими терористами.