неділя, 27 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Президент України на параді військ з нагоди 30-ї річниці Незалежності присвоїв звання Героя України трьом захисникам, двом з них – посмертно

Мартирос Григорян


Суспільство

Президент України на параді військ з нагоди 30-ї річниці Незалежності присвоїв звання Героя України трьом захисникам, двом з них – посмертно

views290

24.08.2021

Подiлитися у соц.мережах

Сьогодні, 24 серпня, під час урочистостей з нагоди 30-тої річниці Незалежності України звання Героя України із Золотою зіркою присвоїли 3 військовослужбовцям. 

Як передає «Патріот Донбасу», вручення високих державних нагород відбулося на Майдані Незалежності після промови президента України Володимира Зеленського.  

Зокрема, за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі присвоєно звання Герой України з відзначенням орденом Золота зірка солдату Білоусу Олексію Стефановичу (посмертно). Нагороду отримала дружина полеглого. 

Старшині Ридзаничу Максиму Володимировичу (посмертно). Вручили орден дружині героя.

Полковнику Сидоренку Євгену Анатолійовичу присвоєно звання Героя України. 

Варто відзначити, що «Герой України» — це найвищий ступінь відзнаки в Україні, що надається громадянам України за здійснення визначного геройського вчинку або видатного трудового досягнення.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі