четвер, 02 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Президент США Джо Байден доручив розсекретити документи щодо терактів 9/11

Константинова Ольга


За кордоном

Президент США Джо Байден доручив розсекретити документи щодо терактів 9/11

views229

04.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

Президент Сполучених Штатів Джо Байден доручив генеральному прокурору країни Мерріку Гарланду оприлюднити розсекречені документи щодо терактів 11 вересня 2001 року. Про стало відомо із заяви Президента Байдена, яку було оприлюднено 3 вересня, передає MEDIASAPIENS.

Міністерство юстиції та інші відомства отримали наказ здійснювати нагляд за розсекреченням документів. На це глава держави дав шість місяців.

«Сьогодні я підписав указ, яким зобов'язав міністерство юстиції США та іншим причетним відомствам контролювати розсекречення документів, що стосуються розслідувань ФБР щодо подій 11 вересня. Указ містить вимогу до генерального прокурора оприлюднити розсекречені документи протягом наступних шести місяців», – заявив президент США, заяву якого поширив Білий дім.

Байден зазначив, що, вступаючи на посаду президента США, він взяв на себе зобов'язання забезпечити прозорість у частині розсекречення документів про напади терористів на країну двадцятирічної давності.

«Наближаючись до 20-річчя цієї трагічної події, я виконую дане зобов'язання», – зазначив Байден.

Унаслідок теракту 11 вересня 2001 року загинули майже три тисячі людей. Відповідальність за напад майже зразу поклали на «Аль-Каїду». З 19 виконавців теракту 15 людей були громадянинами Саудівської Аравії. 

Коментарi (0)