неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Президент МОК хоче повернути російських і білоруських спортсменів на міжнародні змагання

Світлана Макарова


Політика , Спорт

Президент МОК хоче повернути російських і білоруських спортсменів на міжнародні змагання

views79

08.05.2023

Подiлитися у соц.мережах

Президент Міжнародного олімпіського комітету Томас Бах виступив із черговою заявою на підтримку росіійських і білоруських спортсменів. Він підтвердив, що докладає всіх зусиль, щоб повернути спортсменів із російськими та білоруськими паспортами на міжнародні змагання.

Про це повідомляє Xinhua.

Ще в березні на засіданні виконкому МОК він зазначив, що рішення про те, чи зможуть російські та білоруські спортсмени виступити на Олімпіаді в Парижі наступного року, буде ухвалено в належний час.

У коментарі виданню Бах сказав, що потрібен час, щоб побачити, як ці рекомендації приймаються та дотримуються. Однією зі згаданих ним рекомендацій є те, щоб спортсмени цих двох країн могли б узяти участь в Олімпіаді з нейтральним статусом.

«Зараз ми вживаємо всіх зусиль для виконання місії Олімпійського руху щодо повернення спортсменів з російськими або білоруськими паспортами на міжнародні змагання», – заявив президент МОК.

За його словами, зараз організація веде тісну співпрацю з міжнародними федераціями, які несуть відповідальність за проведення своїх змагань.

Водночас він визнав, що існує ризик політизації цього рішення. Бах наголосив, що уряди мають право висловлювати свою позицію, але будь-який бойкот покарає лише їхніх власних спортсменів і позбавить їхніх людей пишатися своїми спортсменами за їхні олімпійські виступи.

Нагадаємо, у квітні Міністерство молоді та спорту України оприлюднило наказ, яким офіційно заборонило брати участь у змаганнях, де будуть представники з росії чи Білорусі.

Також на сайті міністерства оприлюднили імена російських і білоруських спортсменів, що підтримують агресію проти України.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі