понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Прем’єр-міністр Шмигаль пояснив, чому не прийняли бюджет і коли це станеться

Економіка

Прем’єр-міністр Шмигаль пояснив, чому не прийняли бюджет і коли це станеться

views80

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Верховна Рада розгляне законопроєкт із поправками до державного бюджету на 2020 рік наступного тижня. За його словами, бюджет відправлений на доопрацювання через те, що не змогли зібратись усі депутати і не у кожного була можливість ознайомитись з документом.

Про це прем’єр-міністр заявив в ефірі «Свобода слова» на телеканалі ICTV, а також написав у своєму телеграм-каналі вже вночі, трохи раніше за прийняття закону про землю Верховною Радою.

За його словами, проєкт бюджету, який було подано урядом, розроблявся спільно з парламентським комітетом майже в цілодобовому режимі. І він є необхідним кроком для подолання коронавірусу.

Крім того, Шмигаль наголосив, що дуже важливо у цей час підтримати тих, хто стоїть «на передовій», але іншій – у війні з коронавірусом. Тож лікарі повинні отримувати заробітну плату таку, як і військовослужбовці, які захищають країну на фронті.

«Ми хочемо, щоб лікарі, які сьогодні стоять на сторожі життя і здоров’я наших громадян і часто ризикують своїм життям і здоров’ям, отримували не менше, ніж отримують солдати на передовій. Це важливо для нас, і цю вимогу також буде прописано в цьому законі, сподіваюся проголосовано, навіть упевнений, що буде проголосовано через 7-8 днів», – сказав Шмигаль.

Прем’єр зазначив, що це #бюджетнадзвичайноїситуації. І розповів, що майже всі основні видатки було збережено.

«Ми зберегли практично всі основні видатки. Пропонуємо створити Фонд для боротьби з COVID-19 та наповнити його 97,1 млрд грн. Ми чітко прописуємо, куди саме витрачатимуться кошти: це підтримка людей, підтримка медиків, закупівля ліків і заходи, які безпосередньо пов’язані з протидією коронавірусній інфекції та її наслідками. Щойно ця боротьба завершиться — всі видатки розвитку повернемо», – написав він у телеграм-каналі.

Також Шмигаль пояснив, що на засіданні фракції були присутні не всі народні депутати, тому вони не могли ознайомитися із запропонованими змінами.

«Ми взяли бюджет на доопрацювання, щоб почути пропозиції та поправки. Впевнений, за тиждень ми ухвалимо покращену версію документа», – додав він.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі