понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Предстоятелі УГКЦ та ПЦУ відслужили спільну Панахиду за жертв Голодомору

Суспільство

Предстоятелі УГКЦ та ПЦУ відслужили спільну Панахиду за жертв Голодомору

views121

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Глава УГКЦ Патріарх Святослав та Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній спільно помолилися Панахиду за жертв Голодомору-геноциду українського народу. Панахида відбулася сьогодні, 28 листопада, у Києві на території Національного музею Голодомору-геноциду, біля меморіального знаку «Свіча пам’яті».

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Після загальнонаціональної хвилини мовчання розпочалася всеукраїнська акція «Запали свічку» до якої долучилися Предстоятелі Церков та усі учасники спільної молитви, засвітивши свою свічку пам’яті.

Блаженніший Святослав наголосив, що у чергову річницю Голодомору кажемо собі і світові: ми пам’ятаємо, світ визнає. Глава УГКЦ закликав не тільки пам’ятати про біль, а й діяти.

«Нагодуймо голодного, щоб у наш час від голоду більше ніхто не помирав. Згадуючи ці трагічні події, скажімо собі і світові: ніколи більше!», – сказав Блаженніший Святослав.

Митрополит ПЦУ Епіфаній наголосив, що Голодомор – це біль загальнолюдського масштабу, який ми розділяємо з усім світом. Бо акт геноциду українського народу є злочином проти людяності.

Він зазначив, що це також злочин проти правди, бо штучний голод та його наслідки замовчувались організаторами впродовж багатьох десятиліть…

«Український народ ніколи не заспокоїться і не примириться із фактом цього злочину», – наголосив Епіфаній.

Предстоятелі УГКЦ та ПЦУ відслужили спільну Панахиду за жертв Голодомору

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі