середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Представниця так званої «ЛНР» придбала житло на Київщині та відправила дочку до Європи

Новини окупації , Політика

Представниця так званої «ЛНР» придбала житло на Київщині та відправила дочку до Європи

views89

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Квартиру так званий «міністр охорони здоров’я ЛНР» Наталія Пащенко купила в Ірпені, а донька поїхала вчитись у престижний університет Франції.

Про це на своєму Youtube-каналі повідомив представник України в ТКГ, журналіст Денис Казанський.

«У коментарях пишуть, що треба заявити в СБУ, щоб у неї відібрали візу, відібрали закордонний паспорт, щоб вона нікуди не могла виїжджати і сиділа у своєму Луганську. Можу відразу сказати, що я категорично проти цього. Проти, щоб, по-перше, переслідувати дітей за діяння, які зробили їх батьки. По-друге – якщо людина вирвалася з цієї шизофренічної резервації та має можливість виїхати до України або Євросоюзу – це тільки плюс. Я сподіваюся, що ця дівчина тепер подивиться, чим відрізняється життя в нормальних цивілізованих європейських країнах від життя в тому ла*ні, в яке Донбас засунула Росія, зрозуміє різницю між життям в Європі та «русским миром», зробить свої висновки. Я думаю, що на постійне місце проживання в Луганськ ця дівчина навряд чи коли-небудь повернеться… і тут треба тільки побажати їй удачі», – наголосив він.

В мережі можна зустріти інформацію, що Пащенко спочатку втекла з окупованого Луганська до Сєвєродонецька, де проживала до осені 2016 року. Однак повернувшись на непідконтрольну територію України в тому ж році, придбала квартиру в Ірпені.

Так званим міністром псевдореспубліки жінка стала у грудні 2018 року, до цього керуючи «кардіологічною програмою» «ЛНР».

Помітно, що «чиновниця» не  хотіла, щоб її дитина здобувала знання та проживала у невизнаній «республіці». Спочатку дівчина опинилась у Київському торговельно-економічному університеті, далі був польський економічний навчальний заклад, зрештою наразі вона у французькому Університеті Гренобль-Альпи.

За словами Казанського, цей «скандал» є чіткою ілюстрацією російського фальшу та пропаганди.

«Насправді відео – про суть «русского мира», які насправді гнилі та наскрізь брехливі всі ці люди – професійні «новороссы», переносники «русского мира», російські імперці, «патріоти» і адепти «народних республік», – підкреслив журналіст.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі