вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Представники України та НАТО провели зустріч щодо ситуації на Донбасі

Політика

Представники України та НАТО провели зустріч щодо ситуації на Донбасі

views237

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Заступник керівника Офісу Президента України Роман Машовець провів зустріч з головою Представництва НАТО в Україні Александером Вінніковим, на якій обговорювалися ескалація Російською Федерацією ситуації на сході України, інтеграція України до Альянсу та інші питання.

Про це повідомляє прес-служба Офісу Президента.

Машовець поінформував співрозмовника про погіршення ситуації на Донбасі. Він повідомив, що з початку поточного року російські війська понад 570 разів порушили режим тиші, внаслідок чого Україна щотижня отримує звістки про втрати на фронті.

«Російська Федерація не дотримується міжнародних домовленостей та всіляко демонструє небажання вести діалог у форматі Тристоронньої контактної групи і в Нормандському форматі. Російська сторона намагається зірвати мирний процес, а також режим повного і всеосяжного припинення вогню, встановлений 27 липня 2020 року», – заявив Роман Машовець.

За його словами, у даний момент спостерігається скупчення російських військ біля кордону України. Тому організація спільних навчань ЗСУ та НАТО сприятиме стабілізації ситуації з безпекою у регіоні.

Також Машовець подякував за підтримку з боку НАТО на шляху євроатлантичної інтеграції України та її наближення до стандартів Альянсу.

«Ми дуже сподіваємося, що в найближчому майбутньому також отримаємо План дій щодо членства в НАТО», – підкреслив представник ОП.

У свою чергу Александер Вінніков висловив співчуття у зв’язку з втратами України на Донбасі. Він зазначив, що вся інформація про ситуацію з безпекою на сході нашої країни та на кордоні з Росією буде передана у штаб-квартиру НАТО в Брюсселі.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі