четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Представники ЄС закликали Росію розблокувати всі КПВВ на Донбасі

Політика

Представники ЄС закликали Росію розблокувати всі КПВВ на Донбасі

views89

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Країни Євросоюзу закликали РФ до виконання її зобов’язань і негайного відкриття всіх існуючих на Донбасі контрольних пунктів в’їзду-виїзду. Як повідомляє Укрінформ, таку заяву зробили представники ЄС під час засідання Постійної ради ОБСЄ у Відні в четвер, 11 березня.

«Ми закликаємо Росію виконати свої зобов’язання, взяті на останньому «нормандському» саміті, шляхом використання свого великого впливу на підтримувані збройні формування для забезпечення відкриття без жодних зволікань КПВВ Щастя та Золоте, а також всіх закритих наразі КПВВ», – заявили в делегації ЄС.

Також делегати закликали РФ конструктивно вести переговори в Тристоронній контактній групі, де сторонами конфлікту є Україна і РФ, а посередником в переговорах – ОБСЄ.

Представники Європейського Союзу висловили надію, що Росія використовує свій вплив на незаконні збройні формування з метою виконання Мінських домовленостей в повному обсязі.

«Ми повторюємо свій заклик до Росії негайно припинити підживлювати конфлікт, надаючи фінансову та військову підтримку збройним формуванням. І ми залишаємося глибоко стурбованими інформацією про присутність російської військової техніки і персоналу в районах, контрольованих підтримуваними Росією збройними формуваннями. Тривалість економічних санкцій Європейського Союзу проти Росії пов’язана з повним виконанням Мінських угод», – наголошується в заяві.

Раніше ми повідомляли, що робота КПВВ на Донбасі продовжує блокуватися російськими найманцями.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі