неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Представників міжнародної терористичної організації затримали в Україні (фото)

Події

Представників міжнародної терористичної організації затримали в Україні (фото)

views86

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Осередок організації «Ісламська держава» був викритий Службою безпеки України на Київщині.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Наголошується на тому, що керівник даного осередку, який є учасником боїв у Сирії, зараз розшукується в Східній Європі. Відомо, після свого прибуття до нашої країни за підробленими документами у 2019 році, ним була зібрана група іноземних так званих «однодумців».

«Оперативники спецслужби встановили, що учасники осередку підробляли паспорти громадян України та РФ і здійснювали легалізацію на території нашої країни вихідців з країн Близького Сходу та Центральної Азії», – йдеться у повідомленні.

Станом на сьогодні більшість з цих учасників все ще представляють терористичну організацію та є бойовиками «ІДІЛ». Україна для всіх них за задумом лідерів, мала виступити місцем перебування після злочинних дій.

Крім того, фігурантами поширювались низку матеріалів екстремістського характеру.

В ході обшуків у місцях переховування та проживання фігурантів, правоохоронці вилучили записи фінансових переказів до іншої країни, банківські картки, валюту, вибухонебезпечні речовини, гранатометні постріли та гранату.

«У фігурантів виявлено символіку міжнародної терористичної організації «ІД», релігійно-екстремістську літературу автора, причетного до вербування бойовиків. До матеріалів кримінального провадження слідством також долучено задокументоване листування учасників осередку із бойовиками «ІД» за кордоном. У ній зловмисники обговорювали повернення у Сирію для участі у бойових діях», – зауважили в СБУ.

Наразі проводиться розслідування за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України (створення терористичної групи чи терористичної організації).

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі