понеділок, 05 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Представник від ОРЛО в ТКГ Лібстер виступив за пенсії, проти «стіни» та пояснив зв’язок батька з Пасічником

Політика

Представник від ОРЛО в ТКГ Лібстер виступив за пенсії, проти «стіни» та пояснив зв’язок батька з Пасічником

views47

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Представник Луганська в мінській політичній групі ТКГ Костянтин Лібстер виступає проти зведення «стіни» уздовж тимчасово окупованих територій Донбасу, наголошує на необхідності соціальних виплат людям в ОРДЛО. Також він розповів про зв’язок свого батька, який є на «Миротворці», з ватажком так званої «ЛНР».

Про це лікар-травматолог, переселенець з Луганська Костянтин Лібстер розповів в інтерв’ю LIGA.net.  

Лібстер заявив, що зводити «стіну» уздовж тимчасово окупованих територій Донбасу не можна.

«Там живуть громадяни України, які мають право на соціальні виплати і багато речей, які Україна повинна їм надати», – сказав він

Він говорить, що в Україні немає «ти хороший/поганий, ти за/проти України», а людина відпрацювала і має право на пенсію.

«Людина відпрацювала. Вона має право на пенсію? У нас немає фільтра, ти хороший/поганий, ти за/проти України. Я сподіваюся, органи розуміють, хто брав автомат, хто воював, хто вбивав. Але багато людей страждає», – сказав Лібстер.

На його думку, врегулювати ситуацію на Донбасі можна тільки мирним шляхом. Для цього Україні «треба стати країною щасливих людей», де «кожен буде ходити на роботу, робити свою справу чесно, не красти і не обманювати».

«Потрібно показати, що є життя, яке набагато краще, ніж те, яка є у людей. Коли людина це побачить, вона буде шукати тепле місце», – сказав він.

Розповів Костянтин Лібстер і про те, що його батько, який є на «Миротворці» пішов від політичної ситуації і лікує людей.

Варто зазначити, що батько – Сергій Лібстер є в базі сайту Миротворець у розділі «пособники терористів». Там вказано, що він «підтримує тісні зв’язки з окупаційною адміністрацією т.зв. «ЛНР», активно бере участь в проросійських пропагандистських акціях, має нагороди терористичної організації ЛНР». Сергій Лібстер працює завідувачем травматологічного відділення Луганської міської лікарні № 2. 

Представник Луганської області зі сторони України, син Сергія Лібстера, розповів, що батьки не захотіли залишати свій будинок у Луганську та виїжджати в 2014 році.  І додав, що 61-річному батькові важко було знайти роботу на підконтрольній Україні території.

При цьому він говорить, що тему політики в сім’ї намагаються не обговорювати.

«Я переконаний, що звання «почесного громадянина Луганська» батько повинен був отримати набагато раніше 2014 року. Якщо ви подивитеся фотографії, то у батька на шиї висить знак. Там українська символіка», – зазначив він.

І додав, що не має сумнівів в легітимності документів.

Костянтин Лібстер  прокоментував і зв’язок батька із ватажком терористичного угруповання «ЛНР» Леонідом Пасічніком.

За його словами, лікарня, в якій працює батько, довоєнної побудови і потребує постійних ремонтів. Тому він і отримав допомогу з ремонтом лікарні. І про що тоді батько говорив – невідомо.

«Не виключаю, що йому допомогли. Але у нас немає прямого тексту, що говорив батько тоді. Слів похвали від нього я не чув. Батько однозначно любить своє місто і хоче, щоб настав мир. Людина робить свою роботу і пішов від політичної ситуації. Він лікує людей», – підсумував Лібстер.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі