неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Представник кабміну ФРН: в організмі Навального є сліди отрути з групи «Новачок»

За кордоном

Представник кабміну ФРН: в організмі Навального є сліди отрути з групи «Новачок»

views91

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Німецька Лабораторія знайшла в організмі Навального сліди отрути з групи «Новачок».

Про це повідомив представник кабміну ФРН.

За його словами, Берлін проінформує ЕС і НАТО про нові дані щодо того, що сталося з Навальним.

Крім того, МІД ФРН викличе посла РФ в Німеччині для бесіди про ситуацію з російським опозиційним політиком. Також наголошується, що заходи Берліна і партнерів в світлі нових даних про те, що сталося з Навальним будуть залежати від реакції Москви.

«За завданням університетської клініки Шаріте в Берліні лабораторія Бундесверу провела токсикологічні дослідження аналізів Олексія Навального. Так фахівці виявили однозначні докази застосування нервово-паралітичного бойового речовини з групи «Новачок», – йдеться в заяві уряду ФРН.

У зв’язку з новими обставинами Німеччина викличе посла Росії для бесіди, а також повідомить про результати досліджень партнерам в ЄС і НАТО.

«У світлі відповідних заперечень Росії Німеччина пропрацює відповідну реакцію спільно з партнерами», – додав Зайберт.

У німецькому Кабміні заявили про чітке отруєння хімічними бойовими речовинами.

«Те, що Олексій Навальний став в Росії жертвою атаки хімічними бойовими речовинами, – шокуюча подія. Федеральний уряд Німеччини засуджує цей напад найсуворішим чином. Російський уряд повинен негайно дати пояснення в зв’язку з подією», – відзначають в німецькому Кабміні.

Крім того, сьогодні канцлерка Німеччини Ангела Меркель обговорила ситуацію з отруєнням Навального із міністром фінансів Шольц, главою МЗС Маасом, міністром внутрішніх справ Зеєхофером, міністром юстиції Ламбрехт, міністр оборони Крамп-Карренбауер, а також главою відомства канцлера професором Брауном. В ході зустрічі вони домовилися про подальші кроки.

Нагадаємо.  Олексій Навальний впав у кому 20 серпня через можливе отруєння у російському аеропорті.

Через два дні він був транспортований у клініку в Німеччині.

Німецькі лікарі заявили про високу вірогідність отруєння. Однак російські лікарі кажуть, що в організмі Навального не виявили отрут, а причиною погіршення стану могло стати порушення обміну речовин.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі