п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Представники Офісу Уповноваженого зустрілися на Житомирщині з родинами зниклих безвісти

Світлана Макарова


Суспільство

Представники Офісу Уповноваженого зустрілися на Житомирщині з родинами зниклих безвісти

views341

27.02.2023

Подiлитися у соц.мережах

Радник Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Іван Ангелін та регіональна координаторка Валентина Волкова зустрілися з родинами зниклих у місті Овруч, що на Житомирщині.

Про це повідомляє Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко.

Він зазначив, що під час зустрічі Іван Ангелін традиційно надав роз’яснення, щодо алгоритму дій, коли людина тривалий час не виходить на зв’язок.

Також рідним вкотре нагадали про важливість інформаційної безпеки в мережі інтернет, адже це може нашкодити військовим та цивільним, котрі можуть перебувати в полоні.

«Кожен повинен пам’ятати, що висвітлюючи дані про зниклого в мережі інтернет, ви фактично передаєте їх ворожій стороні. Тож у жодному разі не публікуйте особисті дані в пабліках та чатах!», – наголосив представник Офісу Уповноваженого.

Крім того, він нагадав присутнім про можливість безоплатної юридичної допомоги та надав індивідуальні консультації кожному із присутніх.

«Висловлюємо вдячність за допомогу в організації зустрічі Овруцькому міському голові Івану Коруду. У складний для всіх час дуже важливо, єднатися та спільно боротися за кожного зниклого», – додав у своєму повідомленні Олег Котенко.

Він також наголосив, що у межах роботи Офісу Уповноваженого та регіональних координаторів в областях такі зустрічі будуть продовжуватися.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі