четвер, 02 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Представник США в ОБСЄ визначив роль Росії у конфлікті на Донбасі

Андрій Вишнівський


Політика

Представник США в ОБСЄ визначив роль Росії у конфлікті на Донбасі

views133

10.07.2021

Подiлитися у соц.мережах

Росія цей конфлікт розпочала та підживлює, а посередником ніколи не була і не є.

Про це заявив в.о тимчасово повірений у справах США в ОБСЄ Джеймс Донеган, передає Укрінформ. 

«Одне є дуже ясним. Росія не є і ніколи не була посередником у цьому конфлікті. Сполучені Штати закликають Росію відмовитися від свого непродуктивного і шкідливого підходу до конфлікту, який вона розпалила, та вивести свої війська і техніку зі сходу України», – наголосив дипломат.

Донеган зауважує, що Російською Федерацією ТКГ використовується для перешкоджання пошуку прогресу. Все це замість вживання заходів, які покращили б життя на тимчасово підконтрольних їй територіях.

«Ми всі бачимо російську хитрість, яка полягає у тому, щоб примусити Україну до прямих переговорів з маріонетками Москви. Обструкціоністський підхід Росії до мирних переговорів викриває її справжній мотив у розпалюванні насильства на сході України – безглузде намагання перешкодити вільно обраному шляху України до повної інтеграції з євроатлантичною спільнотою», – підкреслив представник США.

Не оминув він тему окупованого Криму, закликавши припинити окупацію півострова, жорстокість до кримських татар, українців й інших жителів.

«Настав час Росії припинити свою авантюру в Україні, повернутися до зобов’язань, які вона взяла на себе в рамках ОБСЄ, та виконати свої зобов’язання за Мінськими домовленостями та в рамках інших угод», – підсумував в.о тимчасово повірений в справах США в ОБСЄ.

Коментарi (0)