понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Правозахисники закликали деякі родини утриматися від перетину лінії розмежування

Новини , Право

Правозахисники закликали деякі родини утриматися від перетину лінії розмежування

views94

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Правозахисники «Право на захист» зафіксували непоодинокі випадки відмов дітям, яким виповнилося 14 років, у перетині КПВВ. Зокрема мова йде про тих, хто прямував до відділення міграційної служби, щоб отримати український паспорт.

Як вказують правозахисники, відстежується імплементація Постанови КМУ №815 на всіх п’яти контрольних пунктах в’їзду-виїзду (КПВВ) на сході України.

«Ми виявили проблеми в перетині КПВВ дітьми від 14 років, які не мають ні паспорта громадянина України у формі ID-карти, ні закордонного паспорта, ні довідки з територіального органу міграційної служби про подання документів для виготовлення паспорта», – йдеться у повідомленні на сторінці в соціальній мережі організації.

Вказується, що джерелом таких проблем стали окремі поправки в Постанови КМУ №815, на яких наполягала Адміністрація Державної прикордонної служби України.

Інформацію про виявлені неузгодженості в регулюванні перетину КПВВ «Право на захист» довели до відома Міністерства ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.  Зазначається, що наразі вони працюють над вирішенням виявлених проблем спільно з Міністерством та іншими залученими органами.

«Просимо всіх, хто в найближчі дні планує подорож на контрольовану урядом України територію з дітьми, старше 14 років, перенести поїздку до вирішення ситуації, якщо ви не маєте наведених вище документів», – додали правозахисники.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі