середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Правозахисна група «Січ» ініціює створення управлінь розвитку прифронтових міст

Економіка

Правозахисна група «Січ» ініціює створення управлінь розвитку прифронтових міст

views167

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Громадська організація «Правозахисна група Січ» ініціює створення управлінь з розвитку прифронтових міст при обласних державних адміністраціях на сході України.

Про це повідомила прес-служба організації.

«Попри безліч проблем, жителі прифронтових міст об’єднуються задля ефективної участі у житті суспільства: налагоджується дієва співпраця з органами виконавчої влади на місцях, формуються бюджети участі, започатковуються громадські ради, за кошти міжнародних донорів реалізуються інфраструктурні проекти», – йдеться в повідомленні на сайті ГО.

На думку правозахисників, необхідна розробка комплексної програми на рівні органів регіональної влади, яка має бути зацікавлена ​​у допомозі громадянам своїх міст. Це допоможе окремі ініціативи зробити системними.

Як заявила кураторка проекту Наталія Кожина, вирішення проблемних питань можливе лише за умов організаційних змін у структурі обласних адміністрацій Донецької та Луганської областей. Тому «Правозахисна група Січ» ініціює створення у структурі ОДА управлінь з розвитку населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення.

Представники організації також зазначили, що створення подібних управлінь стане ефективним засобом для покращення життя людей, які живуть в умовах постійної небезпеки.

Нагадаємо, ГО «Правозахисна група Січ» створена у Дніпрі у 2014 році для захисту та дотримання прав постраждалих від збройного конфлікту на Донбасі.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі