середа, 31 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Правоохоронці почали розслідування справи Львівського автомобільного заводу

Економіка , Новини

Правоохоронці почали розслідування справи Львівського автомобільного заводу

views98

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Правоохоронці нарешті відреагували на заяву керівника львівського осередку ВО «Свобода» Маркіяна Лопачака, яку він подав пів року тому. Про це повідомляє «Вголос».

Причиною подання заяви стало незаконне переведення майже 25 мільйонів гривень комунальним підприємством «АТП-1» фірмі ТОВ «Фінансова компанія “Амадеус”», яка володіє заводом. Ці кошти з міського бюджету мали погасити заборгованість міста за отримані від ЛАЗ автобуси під час підготовки до проведення Євро-2012.

Справа в тому, що «Амадеус» зареєстроване на дружину російського бізнесмена Ігора Чуркіна — скандального російського олігарха. Який і довів ЛАЗ до банкрутства.

«Нарешті розпочався рух і правоохоронці вивчають це питання. Ми сподіваємось, що цю, на нашу думку, змову Садового з Чуркіним доведуть у суді. І ці люди, що спричинили втрати з міської казни, понесуть за це законне покарання», – повідомив пан Лопачак.

Депутата вперше цього тижня викликали для дачі свідчень і зараз у справі тривають слідчі дії з вищевказаного та щодо законності зняття арешту з будівель, демонтажу заводських приміщень без дозвільних документів.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі