субота, 10 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Правоохоронці викрили проросійського агітатора (ФОТО)

Андрій Кущенко


Події

Правоохоронці викрили проросійського агітатора (ФОТО)

views1043

15.02.2022

Подiлитися у соц.мережах

Громадянина України, який поширював вигідні Кремлю матеріали у соціальних мережах та ЗМІ, викрила Служби безпеки України.

Про це повідомляє пресслужба відомства

Зазначено, що зловмисник за підготовленим заздалегідь російськими кураторами сценарієм також організовував акції, мета яких не тільки розхитати внутрішньополітичну ситуацію, а й створити «картинки» для Росії.

«Співробітники СБУ встановили, що громадянин, який позиціонував себе «журналістом» та «лідером думок», погодився на співпрацю з представниками РФ. Інструкції зловмисник отримував електронними каналами зв’язку, а оплату – через заборонені електронні гаманці. Так званий «журналіст» регулярно звітував перед своїми кураторами через спеціально створений телеграм-канал», – йдеться у повідомленні.

Також він неодноразово перебував в ефірах російських та українських телеканалів, де звинувачував українських захисників у обстрілах мирного населення та просував ідею про нібито перебування України під зовнішнім управлінням.

Для зустрічі з російськими кураторами регулярно здійснював виїзд за кордон. У подальшому його роботу зосередили на дестабілізації суспільно-політичної ситуації в України. Він почав організовувати фейкові проплачені протестні акції у столиці.

Крім того, розпочав збирати підписи за імпічмент Президента України, а за грошову винагороду погодився навіть на їхню підробку.

Засоби зв'язку, комп’ютерну техніку, інші докази злочинної діяльності виявлено під час проведення обшуків. Наразі проросійський агітатор затриманий та за ст. 111 Кримінального кодексу України розпочато провадження.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі