понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Правоохоронці заблокували нелегальне постачання медикаментів до так званої «ДНР»

Право

Правоохоронці заблокували нелегальне постачання медикаментів до так званої «ДНР»

views330

20.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

Служба безпеки України викрила та блокувала нелегальний трафік лікарських засобів терористам «ДНР». Схему організували мешканці Дніпропетровської області.

Про це повідомив прес-центр СБУ.

Злочинці використовували механізм так званого «перерваного транзиту». Вінтаж з медикаментами нібито призначається для Грузії, а насправді постачається на тимчасово окуповані території Донбасу. Зловмисники вивозили лікарські засоби через митні пости на Східній Україні

Під час проведення обшуків за місцями діяльності зловмисників на території Дніпропетровської та Харківської областей співробітники СБУ вилучили:

  • 1 тонну лікарських засобів загальною вартістю 1,9 млн грн,
  • 18 тонн косметичних виробів вартістю 800 тис. грн,
  • товарно-супровідні документи щодо зовнішньо-економічної діяльності.

За офіційними товаро-супровідними документами, які подавались організаторами схеми до митних органів, лікарські засоби мали прямувати на адресу фіктивних компаній, зареєстрованих у Республіці Грузія, які нібито виступали покупцями-одержувачами вказаних ТМЦ.

Наразі учасникам схеми готується повідомлення про підозру у сприянні терористичній організації. Проводяться слідчо-оперативні заходи для визначення всіх учасників протиправного механізму.

Викриття та блокування незаконної діяльності здійснювали СВ та ГВ КЗЕ УСБ України у Дніпропетровській області спільно з ГУ КЗЕ СБ України під процесуальним керівництвом Дніпропетровської обласної прокуратури.