вівторок, 19 жовтня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Правоохоронці Одеси повернули державі майновий комплекс вартістю понад 450 млн грн

Cіпратов Роман


Право

Правоохоронці Одеси повернули державі майновий комплекс вартістю понад 450 млн грн

views294

13.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Київський районний суд Одеси задовольнив позов Одеської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері й визнав за Міністерством оборони України право власності на майновий комплекс загальною площею 13,4 тис. м².

Про це повідомляє пресслужба Одеської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері.

«Встановлено, що в період з серпня по листопад 2011 року право власності на усі об’єкти нерухомого майна військового містечка, що розташовуються в м. Одесі на земельній ділянці площею 14,4 га, на підставі незаконно оформленого технічного паспорту та свідоцтва про право власності, було зареєстровано за громадянкою В.», йдеться у повідомленні.

У жовтні 2019 року зазначена громадянка передала майновий комплекс банку як заставу, після чого він був виставлений на публічні торги. Однак за клопотанням прокурора Одеської спеціалізованої прокуратури суд зупинив аукціон і заборонив відчуження нерухомого майна військового містечка.

Таким чином, майновий комплекс військового містечка вартістю понад 450 млн гривень повернуто у власність Міністерства оборони України, зазначили у відомстві.

 

Коментарi (0)