середа, 29 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Працівники бібліотеки з  Донецька вилучають українські книжки на окупованих територіях

Олександр Слов'янець


Російська агресія

Працівники бібліотеки з Донецька вилучають українські книжки на окупованих територіях

views238

25.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

Російські окупанти разом з колаборантами намагаються знищити на захоплених  територіях згадку про Україну та українську історію. Тепер вони вже добралися до бібліотек та бібліотечних фондів.

Вилучаються книжки де нібито є «екстремістський зміст». Зокрема до таких книжок відносяться підручники історії України.

Проводять так  звану інвентаризацію книжкових фондів у Мангуші та Нікольському  працівники бібліотеки ім. Крупської з Донецька. Про це повідомляє Петро Андрющенко,  радник міського голови Маріуполя.  Він впевнений, що далі бібліотекарі з Донецька доберуться до книжок у Маріуполі.            

Ось що він пише:     

«До екстремістської належать зокрема всі підручники Історії України. Тому, що визвольний рух і Московія. Про УПА та Степана Андрійовича взагалі промовчимо. Те саме підручники з літератури. Бо Стус - знову екстреміст. У підсумку - всі  україномовні книжки вилучено для знищення. Маріуполь - наступний. Всі книжки буде знищено. Різниці між денаZівікацією та нацизмом вже нема».

Показово, що працівники бібліотеки ім. Крупської зв’язувалися з деякими бібліотекарями зі Слов’янська після початку повномасштабної російської агресії та намагалися запевнити, що нічого страшного в окупації нема, що всім їм найдеться робота та й таке інше, у виправдання агресії. 

Треба нагадати, що  автора ідеї денацифікації України  викликали на допит по справі закликів до геноциду українського народу.