п’ятниця, 09 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Позачергове засідання уряду: надзвичайна ситуація у 3 областях та інші рішення

Позачергове засідання уряду: надзвичайна ситуація у 3 областях та інші рішення

views81

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Кабінет міністрів через коронавірус в Україні на позачерговому засіданні оголосив надзвичайну ситуацію ще у трьох областях. Також було прийнято рішення про заборону експорту етилового спирту та надано дозвіл ліцензіатам здійснювати торгівлю лікарськими засобами та супутніми товарами дистанційно.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у телеграм-каналі.

За його словами, сьогодні Кабмін зібрався на позачергове засідання, під час якого були прийняті важливі рішення, пов’язані з протидією поширенню, а тепер і лікуванням, коронавірусної хвороби.

Надзвичайну ситуацію оголосили в Донецькій, Тернопільській та Черкаській областях

«Ухвалили рішення запровадити надзвичайний ситуацію в Донецькій, Тернопільській і Черкаській областях з метою запобігання поширенню COVID-19. Відповідні рішення раніше були ухвалені регіональними комісіями з питань ТЕБ та НС. Зараз режим надзвичайної ситуації встановлений вже в 9 областях», – написав Шмигаль.

Крім того, Уряд ухвалив рішення про заборону експорту експорт етилового спирту з території України до 1 червня.

«Пости контролю на виїздах з підприємств, які виробляють етиловий спирт, мають забезпечити контроль куди та кому відвантажується спирт», – написав міністр.

Також він зазначив, що Кабінет Міністрів дозволив ліцензіатам на період карантину здійснювати торгівлю лікарськими засобами та супутніми товарами дистанційно.

«Дозволяється організовувати та здійснювати доставку безпосередньо споживачам з дотриманням умов зберігання лікарських засобів, визначених виробником під час їх транспортування», – йдеться в повідомленні.

Крім того, усі заклади та установи, які не зупинили діяльність у період обмежувальних заходів під час карантину, який спрямований на протидію поширенню COVID-19, мають встановити позначки соціальної дистанції.

«Власникам та керівництву закладів та установ разом із Нацполіцією – забезпечити дотримання відвідувачами дистанції в 1,5 м», – написав Шмигаль.

(оновлюється)

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі