вівторок, 09 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Позачергове засідання Ради Зеленський скликає через кадрові зміни в уряді

Новини , Політика

Позачергове засідання Ради Зеленський скликає через кадрові зміни в уряді

views49

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Президент України Володимир Зеленський скликав позачергове засідання Верховної Ради.

Про це повідомила пресслужба парламенту.

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України скликається на 16 годину 4 березня в середу – у цей час у Верховній Раді немає вечірніх засідань.

«Відповідно до розпорядження голови Верховної Ради України від 28 лютого 2020 року, засідання скликається у зв’язку з вимогою президента України про скликання позачергово пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання та відповідно до частини восьмої статті 19 регламенту Верховної Ради України. Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України скликається на 16 годину 4 березня 2020 року», – йдеться у повідомленні.

Підготовку і проведення позачергового пленарного засідання та поінформувати народних депутатів про заплановані питання має забезпечити Апарат Верховної Ради України.

Як вказує ZN.UA, з посиланням на власні джерела, темою позачергового засідання стануть кадрові зміни в уряді. На цей час рішень щодо кадрів не прийнято і вони будуть обговорюватися та прийматися під час засідання фракції «Слуга народу».  

Крім того, ZN.UA приводить текст повідомлення, яке з’явилося у внутрішньому чаті президентської фракції.

«Колеги, прошу в середу не планувати день до вечора. Буде позачергова сесія ВР з кадрових питань. Поки ніяких рішень по кадрах не прийнято, всі рішення обговорюватимуться і прийматимуться на фракції», – написано в повідомленні.

Вказується, що депутати мають також розглянути:

  1. Проєкт Закону про схвалення рішення президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2020 році для участі у багатонаціональних навчаннях.
  2. Проєкт Закону про внесення змін до розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про національну безпеку України” щодо набрання чинності положеннями стосовно Головнокомандувача Збройних сил України, Генерального штабу Збройних сил України, видів і окремих родів військ (сил).
  3. Проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про запобігання корупції” (2 читання).
  4. Проєкт Закону про ратифікацію Рамкового договору між Урядом України та Урядом Французької Республіки щодо офіційної підтримки посилення морської безпеки та охорони України.
  5. Кадрові питання (уряд).

Водночас народний депутат від партії «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко написав у своєму телеграм-каналі, що під час пленарного засідання буде прийматися відставка прем’єра Гончарука. І додав, що Тігіпко точно не займе посаду.

«У середу буде переглянуто склад Кабміну. Тігіпко точно не буде призначений Прем’єром. … Швидше за все Прем’єр Гончарук піде у відставку, хто буде новим Прем’єром поки не ясно», – написав він.

Позачергове засідання Ради Зеленський скликає через кадрові зміни в уряді

Видання LB.ua з посиланням на власні джерела, також вказує на те, що серед питань будуть розглянуті й ті, що стосуються Кабінету міністрів.

Вказується, що 28 лютого направлено звернення до Разумкова.

За словами джерел, в числі звільнених президентом питань значаться:

  • допуск іноземних збройних сил в Україну для проведення навчань,
  • ратифікація договору з Францією про підтримку посилення морської безпеки і охорони України,
  • внесення змін до закону «Про протидію корупції».

Також до порядку денного включено «питання про Кабінет міністрів», без уточнень.

«Станом на сьогодні, планується в його рамках – крім іншого – вирішити питання про призначення Олексія Резнікова міністром у справах деокупацію (колишнє міністерство у справах окупованих територій, але кілька видозмінене). Передбачається, що також буде здійснено ряд інших кадрових призначень. Чи буде серед них і прем’єрська посада, поки незрозуміло», – пише LB.ua.