п’ятниця, 01 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Повстання машин: через санкції в Росії можуть зупинитися ліфти

Cіпратов Роман


Економіка , За кордоном , Російська агресія

Повстання машин: через санкції в Росії можуть зупинитися ліфти

views595

22.03.2022

Подiлитися у соц.мережах

Комплектуючих для безперебійної роботи ліфтів у Росії вистачає щонайбільше на півроку.

Про це пишуть російські ЗМІ, повідомляє «Діалог.ua».

Як виявилося, всі ліфти у Росії працюють лише завдяки американським технологіям. Гендиректор асоціації «Російське ліфтове об'єднання» Петро Харламов зізнався, що ліфт складається з 30% імпортних деталей та 70% російських.

Проте, незважаючи на таке відсоткове співвідношення у комплектуючих, найважливіші вузли ліфта збираються саме з імпортних деталей. Йдеться виключно про мікросхеми, мікропроцесори та мікроконтролери. На сьогоднішній день їх виробляють у КНР та Тайвані.

«Якщо на комплектуючі буде накладено санкції з боку Заходу, то вирішити проблему буде дуже складно. З одного боку, Китай є дружньою для РФ країною, проте комплектуючі для ліфта країна виробляє за американськими технологіями», – йдеться у повідомленні.

Харламов також заявив, що програмне забезпечення для ліфтів імпортне. Уряд відмовився свого часу зайнятися розробкою ПЗ у РФ. Більше 8 років «Російське ліфтове об'єднання» просило Мінпромторг РФ налагодити виробництво мікроелектроніки в країні, тим більше, що вона потрібна і в автомобілебудуванні, але безуспішно. Харламов зізнався, що і ракети в РФ літають лише завдяки західним комплектуючим.