понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Повідомлено про підозру трьом учасникам «Самооборони Криму» (фото)

Події

Повідомлено про підозру трьом учасникам «Самооборони Криму» (фото)

views50

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Прокуратура автономії спільно з ГУНП в АР Крим та м. Севастополя повідомила про підозру трьом учасникам незаконного збройного формування «Самооборона Криму». Їм грозить від 3 до 8 років ув’язнення.

Про це повідомляє Прокуратура автономної республіки Крим та м. Севастополя.

Вказується, що один із підозрюваних,  починаючи з лютого 2014 року був учасником незаконного збройного формування «Самооборона Криму».

«Під час мітингу на підтримку територіальної цілісності України 26 лютого 2014 року, разом з іншими «самооборонівцями» брав участь у затриманні проукраїнських активістів, а також захопленні будівлі Верховної Ради АР Крим, здійснював блокування та захоплення адміністративних будівель у м. Сімферополі. Пізніше нагороджений представниками окупаційної адміністрації медалями «За возвращение Крыма» та «За защиту Крыма»», – йдеться у повідомленні.

Також досудовим слідством встановлено, що ще двоє громадян України також проходять підозрюваними. Вони протягом лютого-березня 2014 року здійснювали «контрольно-пропускний режим» на незаконно створеному блок-пості при в’їзді до м. Джанкой АР Крим.

«Погрожуючи застосуванням фізичної сили та вогнепальної зброї, підозрювані здійснювали перевірки документів осіб та обшукували транспортні засоби, а також брали участь у затриманні українських громадян на території півострова», – йдеться в повідомленні.

У прокуратурі вказують, що підозрюваним інкримінується ч. 2 ст. 260 КК України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

На даний час, «самооборонівців» оголошено в розшук.