середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Повідомлено про підозру депутату ВР АР Крим за сприяння окупації півострова

Політика

Повідомлено про підозру депутату ВР АР Крим за сприяння окупації півострова

views71

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Прокуратура АР Крим та міста Севастополя повідомила про підозру депутату Верховної Ради Автономної Республіки Крим VI скликання.

Про це повідомляє прес-центр Прокуратури АР Крим та міста Севастополя.

Розслідуванням встановлено, що підозрюваний разом з іншими депутатами ВР АР Крим проголосував за прийняття ряду постанов з метою легітимізації дій РФ щодо окупації території АР Крим і міста Севастополя та їх незаконного входження до складу Російської Федерації на правах суб’єкта федерації.

06.03.2014 року депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим VI скликання проголосували за незаконну постанову «О проведении общекрымского референдума». 11.03.2014 року на засіданні ВР АР Крим прийнято незаконну постанову «О Декларации о независимости Автономной Республики Крым и города Севастополя».

Всупереч постанові Верховної Ради України, яка припиняє повноваження депутатів парламенту автономії, 17.03.2014 року депутати проголосували за прийняття постанови «О независимости Крыма» та «О правопреемстве Республики Крым».

Таким чином депутати Верховної Ради АР Крим намагалися створити враження легітимності окупації півострову Крим РФ та нібито вільного волевиявлення громадян України, які мешкали на території АР Крим та м. Севастополя.

25 січня Херсонський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу прокуратури автономії про надання дозволу на проведення спеціального досудового розслідування відносно підозрюваного.

Загалом, з 99 депутатів Верховної Ради АР Крим, які входили до складу на момент окупації півострова, 87 особам повідомлено про підозру, до суду скеровано 68 обвинувальних актів.

Санкція статті у редакції на момент вчинення злочину передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі