середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Поступове відродження України після нападу російських військ

Суспільство

Поступове відродження України після нападу російських військ

views105

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Гібридна війна на Сході спричинила багато страждань та залишила великий відбиток на серці у цивільного населення. Люди й подумати не могли, як жахливо зміниться їхнє життя, що жорстока війна в одну мить залишить їх без житла, засобів до існування, а когось і зовсім без сім’ї. Вони не могли передбачити, що все, що було побудовано власними руками протягом усього життя, зруйнується в одну мить.

Війна – жахливе слово. Війна повік-віків не зважала на чинник гуманізму, завжди лишаючи по собі велику кількість жертв не лише серед воюючих сторін, але й серед мирного населення. У тому числі й серед дітей.

За час війни на Сході загинуло більше 300 дітей. Цифра жахлива… Нікому такого не побажаєш, пережити той біль від втрати сина, доньки.

Від початку війни на Донбасі тисячі жителів стали заручниками російських військ. Сотні людей та дітей не мали змоги виїхати до іншого населеного пункту, а деякі просто не змогли покинути свої помешкання. Їхнє життя перетворилось на «до» та «після». На їх вустах виникало питання: «Що буде далі?» Так, тоді для багатьох той період був найстрашнішим у їхньому житті.

В цю страшну мить, багатьом людям на допомогу прийшли українські військові, які повернули у багато населених пунктів спокій та радість життя. Адже, українські військові – це не «зелені чоловічки»! Турбота про український народ найважливіше для них!

Поступове відродження України після нападу російських військ

Зараз крок за кроком відновлюються життєво важливі об’єкти, які були зруйновані внаслідок війни та присутності російських військ: дороги, мости, будівлі, лінії електро- та водопостачання відновлюється.

Поступове відродження України після нападу російських військ
Краматорськ, площа Миру

Сьогодні  ми можемо спостерігати  неозброєним оком, як Україна відроджується.

Безвізовий режим. Ми отримали можливість вільно пересуватися по Європі та безперешкодно відвідувати понад 131 державу світу.

Мова. Українська мова зуміла закріпити свої позиції на світовій арені та всередині самої держави, як би цього не хотів наш екс-братній народ. Наразі ми маємо підписаний законопроєкт, який «від і до» регулює функціонування та використання української мови в країні. При цьому, варто зазначити, НІХТО НЕ ЗАБОРОНЯЄ СПІЛКУВАННЯ БУДЬ-ЯКОЮ МОВОЮ!!! Як б не намагалися розкрутити мовне питання країна-агресор та її прибічники.

Не варто також забувати, що українська мова поділяє першу сходинку разом з італійською серед найкрасивіших та наймилозвучніших мов у світі. А їх існує близько 7000.

Важливим є й те, що значно зросло вітчизняне військове озброєння, яке пройшло повну модернізацію до новітніх технологій. Відновлюється армія, яку майже знищили задовго до початку російської агресії. А це означає, що держава становиться сильнішою, більш захищеною і здатною дати опір будь-якому ворогу.

Українців, які захищають свою країну від російської агресії влада поступово забезпечує житлом, надає пільги самим військовим та їхнім родинам. Відкриваються реабілітаційні центри для тих, хто отримав поранення чи пошкодження…

Налагоджується й соціальна сфера для допомоги мирному населенню з боку держави, а саме:

  • відновлення пасажирських перевезень автотранспортом, залізничних та авіасполучень;
  • відновлення роботи дошкільних, середніх, спеціальних та вищих навчальних закладів;
  • відновлення лікувальних закладів;
  • модернізація підприємств, що дозволяє збільшити робочі місця;
  • створення соціальних програм для допомоги молоді;
  • створення програм для розвитку малого та середнього бізнесу;
  • міжнародна співпраця з передовими країнами світу
  • надання пільг;
  • подарунок новонародженим у вигляді «бебі-боксів» тощо.

Усе вище згадане –  це заслуга людей, які  прагнули справедливості та змін.

Це подвиг українців! Подвиг народу, який відстоює своє, впроваджує нові реформи, які працюють  та значно змінюють стан справ у державі.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі