субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Постанову НАБУ про призупинення розслідування справи Януковича скасовано

Політика

Постанову НАБУ про призупинення розслідування справи Януковича скасовано

views72

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У вівторок, 9 березня, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду скасувала постанову детектива НАБУ про призупинення досудового розслідування в кримінальному провадженні щодо Віктора Януковича. Про це повідомляє сайт ВАКС.

Розслідування ведеться за фактом заволодіння державними коштами на суму 220 мільйонів гривень при побудові телекомунікаційної мережі спецпризначення.

Заслухавши учасників судового процесу, слідчий суддя дійшла висновку, що зі змісту постанови неможливо встановити мотиви слідства для необхідності звернутися із запитом про міжнародну правову допомогу у кримінальному провадженні, йдеться в повідомленні суду.

Також ВАКС зазначає, що детектив НАБУ не надав документів, з яких можна встановити, на виконання яких саме процесуальних дій спрямований запит в рамках міжнародного співробітництва. Отже, у слідчого судді відсутня можливість встановити, які саме обставини має намір підтвердити або спростувати орган досудового розслідування, і яким чином вони співвідносяться з обставинами кримінального злочину, у вчиненні якого підозрюється колишній Президент України.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі