понеділок, 05 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Поспілкувались: Москва передала право відповіді Києву щодо областей

Новини , Політика

Поспілкувались: Москва передала право відповіді Києву щодо областей

views54

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Одній «російської області» вже не сподобалося в складі України.

Саме так відповіла офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова на одному з російських інтернет-порталів на слова віце-прем’єр-міністра України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби про те, що Київ «готовий прийняти пару областей РФ».

«Одна «російська область» вже була в складі України, і їй там не сподобалося», — заявила Захарова.

При цьому вона так і не пояснила яка саме область «була». Навряд чи вона мала на увазі окупований проросійськими бойовиками Донбас, тому що він залишається у складі України і «була» ніяк не вписується. Більш того, там немає якоїсь конкретної області.

Тож трактувати ці слова можна і як завгодно. Наприклад, вона могла мати на увазі… Кубань.

Але варто почекати що на це відповість Київ.

Нагадаємо. Днями голова Держдуми В’ячеслав Володін зазначив, що Україна може втратити кілька областей, тому що в країні є «націоналізм та утиск малих народів». Таку заяву він зробив після того, як на 12-й сесії форуму ООН з питань меншин в Женеві українські представники зірвали виступ так званого «депутата Держдуми від Криму» Руслана Бальбека.

У відповідь на сепаратистську заяву російського чиновника Кулеба заявив, що зі складу держави ніякі області виходити не будуть, а також висловив готовність «прийняти» до складу України російські регіони.

«Володін погрожує виходом областей із складу України. Вимушений його засмутити: ніхто нікуди не вийде», — підкреслив він у повідомленні.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі