вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Посольство США: потрібно ще чимало зробити, щоб здійснити прагнення Революції Гідності

Суспільство , Події , Політика

Посольство США: потрібно ще чимало зробити, щоб здійснити прагнення Революції Гідності

views95

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначається День Гідності і Свободи, який було встановлено в пам’ять про події на Майдані 2013 року, з яких почалася Революція Гідності. У посольстві США нагадали про минулі події і підтримали прагнення українців бути вільними та сильними.

Про це заявила тимчасово повірений у справах США в Україні Крістіна Квін, передає посольство США.

Сполучені штати наголосили, що Україна має бути вільною від втручання і агресії з боку Росії, включаючи припинення російської окупації Криму і виведення російських сил зі сходу України. США запевнили у підтримці українського народу. Крім того, вказали, що також мають надію, пов’язану з Євромайданом, що Україна буде вільною, сильною і багатою.

«Сім років тому українці зібралися на площі з вимогами до свого уряду почути їхній голос і продовжити євроатлантичну інтеграцію України. Ці дії громадян вивели Україну на шлях реформ, на якому було зроблено нелегке просування вперед», – заявила вона.

Читайте також: День Гідності та Свободи: урочистості, молебен та посилення безпеки

Водночас Квін зауважила, що головним зусиллям України є зміцнення інститутів, які борються з корумпованими колами, що підкуповують суддів, народних депутатів і погрожують журналістам і громадянському суспільству.

«Нові інститути, спрямовані на зменшення корупції, поглиблення партнерських відносин з НАТО і ЄС, стабільна банківська та енергетична галузі та активне залучення громадянського суспільства було б неможливим без Євромайдану. Потрібно ще чимало зробити, щоб здійснити прагнення Революції Гідності», – підкреслила тимчасово повірений у справах США в Україні.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі