неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Посол у Ватикані сподівається на боже знамення для Папи Римського, щоб той приїхав до України

Світлана Макарова


За кордоном , Суспільство , Політика

Посол у Ватикані сподівається на боже знамення для Папи Римського, щоб той приїхав до України

views174

24.05.2023

Подiлитися у соц.мережах

Посол України при Святому престолі та Мальтійському ордені Андрій Юраш вірить, що колись Папа Римський прокинеться і скаже: уві сні я отримав боже знамення і прийняв рішення їхати в Україну.

Про це дипломат розповів в інтерв'ю «Главкому».

Як зазначив посол, запрошення навідати Київ Папі Римському повторюють постійно. Його вкотре повторив і президент України Володимир Зеленський під час візиту у Ватикан. Усі організаційні моменти вже давно залагоджені – залишилося лише дочекатися згоди самого понтифіка. 

Українська сторона готова не лише гарантувати безпеку, але і, розуміючи специфіку ситуації, готова вітати присутність Папи тут у будь-якому форматі.

«Не так, як це класично відбувається, коли є апостольська подорож з урочистими богослужіннями і зустрічами. Це може бути якась локальна символічна зустріч натомість. У вигляді присутності й молитви у тих місцях, які символізували би підтримку з боку Папи», – зауважив дипломат.

Посольство дуже сподівається, що чергове прохання буде серйозно розглянуте. Офіційно вже все давно залагоджено. Залишається лише дочекатися згоди самого понтифіка.

«Коли мені випадає нагода говорити з ним, я повторюю, що вірю, що колись він прокинеться і скаже: уві сні я отримав боже знамення і прийняв рішення їхати в Україну», – поділився Юраш.

Нагадаємо, що 13 травня президент України Володимир Зеленський, який перебував з офіційним візитом у Італії, зустрівся з Папою Римським у Ватикані.

Зустріч тривала близько 40 хвилин і була присвячена гуманітарній та політичній ситуації в Україні після війни. Папа Франциск запевнив Зеленського у своїх постійних молитвах. Вони погодилися щодо постійної вимоги продовжувати надавати гуманітарну допомогу населенню.

Також Папа Римський Франциск після недільної молитви закликав не звикати до конфліктів і насильства і залишатися близькими з українським народом.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі