вівторок, 07 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Пособнику окупантів у Криму повідомлено про підозру у державній зраді

Cіпратов Роман


Крим

Пособнику окупантів у Криму повідомлено про підозру у державній зраді

views246

12.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Прокуратура Автономної Республіки Крим та міста Севастополя повідомила «члену виборчої комісії Криму» про підозру у державній зраді, посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України і діях, спрямованих на повалення конституційного ладу.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Як встановило слідство, підозрюваний громадянин України був членом виборчої комісії Криму з 2010 року. Після окупації півострова Росією підозрюваний увійшов до складу так званої «Комісії АР Крим з проведення загальнокримського референдуму». Він забезпечував підготовку та проведення незаконного «референдуму» шляхом утворення виборчих дільниць та забезпечення їхньої діяльності.

«Надалі, підозрюваний продовжив свою незаконну діяльність, будучи «членом виборчої комісії з правом вирішального голосу», приймав участь в організації та проведенні нещодавніх виборів до Державної Думи РФ на території окупованого півострова. При цьому, на нього також було покладено обов’язки контролю за виготовленням та доставкою бюлетенів для проведення незаконних виборів», йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що своїми діями підозрюваний забезпечував функціонування окупаційного органу та сприяв представникам країни-агресора у проведенні підривної діяльності на території України.

 

Коментарi (0)