вівторок, 09 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Посла до Росії не посилатимуть

Новини

Посла до Росії не посилатимуть

views57

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Незважаючи на бажання Росії відновити роботу послів з Україною, Київ поки що не планує призначати свого посла в Російській Федерації.

Про це повідомляє агентство «Українські новини» з посиланням на відповідь МЗС України.

У заяві йдеться, що зараз така можливість не розглядається.

«Заповнення вакантної посади керівника дипломатичної установи України в РФ на цей момент не планується», – йдеться в заяві.

Раніше у МЗС повідомлялося про те, що погоджуються кандидатури послів України в 13 з 19 країн, де їх немає. Однак не було уточнень в які саме.

Агентство «Українські новини» направило запит у зовнішньополітичне відомство і у відповіді йдеться про те, що Росії серед цих країн немає.

«Міністр закордонних справ України не вносив на розгляд президента України подання щодо кандидатури для призначення на посаду надзвичайного і повноважного посла України в Російській Федерації», – йдеться у відповіді.

Нагадаємо. Україна відкликала з Москви свого посла в березні 2014 року. Росія повернула свого посла в Москву в 2016 році.

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що Росія готова розглядати можливість повернення українського посла в Москву та відправки свого посла в Україну.