субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Порушення прав людини та військові злочини в Криму продовжують документуватися прокуратурою спільно з «Truth Hounds»

Політика

Порушення прав людини та військові злочини в Криму продовжують документуватися прокуратурою спільно з «Truth Hounds»

views85

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Прокуратура Криму та міста Севастополь у співпраці з громадською організацією «Truth Hounds» продовжать спільними зусиллями виявляти та викривати воєнні злочинні та протиправні дії, що постійно умисно вчиняються окупаційною владою на півострові Крим.

Цю інформацію оприлюднила прокуратура Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

«З метою реалізації положень Стратегії розвитку прокуратури АР Крим та міста Севастополя на 2019-2021 роки, прокуратура автономії та громадська організація «Truth Hounds» продовжують співпрацю у сфері документування воєнних злочинів та злочинів проти людяності, а також інших порушень прав і свобод людини, які були вчинені у ході тимчасової окупації Кримського півострова та продовжують систематично вчинятись окупаційною владою РФ» — повідомляє прокуратура автономії.

За даними, Меморандум щодо співробітництва прокуратури АРК та ГО «Truth Hounds» продовжено. Зокрема, за допомогою новітніх інформаційних технологій сторони модернізують механізми процесу документування фактів протиправної діяльності в умовах тимчасової окупації півострова Крим.

Представники обох сторін переконані, що наполеглива сумісна робота забезпечить ефективний результат з викриття негуманних дій влади РФ та допоможе змінити ситуацію в межах тимчасово окупованої автономії.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі