четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Портнов заявив, що у Києві буде пам’ятник беркутівцям і міліціонерам

Суспільство

Портнов заявив, що у Києві буде пам’ятник беркутівцям і міліціонерам

views105

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Проросійський юрист Андрій Портнов, колишній заступник голови Адміністрації часів президентства Віктора Януковича, заявив, що в Україні буде встановлено пам’ятник тим, хто займався розгоном Майдану, розстрілював людей та загинув сам. І встановить його «майданівське бидло».

«Бидло дісталося до зникаючого Дзеркала Тижня.  Розмістили статтю, що Портнов і Лукаш погано говорять про Майдан і добре про Беркут. Бидло, ви ще підіймаєте голову, тому що в країні знову промайданная влада, яка вас чомусь боїться. Прийде інша і в центрі Києва буде стояти пам’ятник загиблим міліціонерам, який ви побудуєте власними руками», – написав він у своєму телеграм-каналі.

Саме такою була реакція на публікації ЗМІ людини, яка раніше заявила, що звільнено майже всіх беркутівців і що з цим добре впоралися «наші однодумці за півроку». Така заява прозвучала в контексті того, що влада, яку зараз він чомусь назвав «промайданівською», звільнила з-під арешту колишніх «беркутівців» та передала Росії через підконтрольні їй терористичні угрупування «ЛДНР».

«За останній час з різних юридичних причин з під варти звільнено майже всіх, хто був репресований у кримінальних справах Майдану. Тепер важливо продовжити комплексну роботу по дегероїзації і деміфологізації злочинців, перетворених на героїв», – заявив Портнов після обміну.

Нагадаємо. Раніше ми писали про погрози з боку Портнова родичам Небесної сотні. Вони заявляли про погрози та залякування з боку представників адміністрації колишнього уряду часів Януковича і наголосили на бездіяльності правоохоронців та повній відсутності реакції з їхньої сторони

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі